ZWROTY

Zgodnie z prawem każdy Klient ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni kalendarzowych od otrzymania paczki. Warunkiem zwrotu jest zwrócenie produktu w stanie nienaruszonym wraz z paragonem, metkami i wypełnionym formularzem zwrotu. Pieniądze zwracamy na rachunek bankowy maksymalnie w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki zwrotnej. Przesyłki wysyłane do nas w formie “za pobraniem” nie będą odbierane. Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.


Zwrot należy wysłać na adres:

BUTIK DEL MAR
ul. Hallera 1
84-120 Władysławowo

REKLAMACJE

Wszelkie reklamacje należy odesłać na adres:

BUTIK DEL MAR

ul. Hallera 1

84-120 Władysławowo

Wraz z wypełnionym formularzem załączonym w wersji papierowej do każdego zamówienia lub pobranym ze strony www.butikdelmar.pl oraz paragonem.

Zwracany towar powinien być czysty, odpowiednio zabezpieczony i zapakowany. Przesyłki wysyłane do nas w formie “za pobraniem” nie będą odbierane. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny – pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe, Butik Del Mar zwróci koszt transakcji.

Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym.

Butik Del Mar ustosunkuje się do każdego żądania niezwłocznie, ale nie później niż w terminie 14 dni. Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny.</>

Pobierz formularz zwrotu
-25%
Promocja
159  119 
-67%
Promocja
89  29 
-20%
-25%
Promocja
159  119